Sinema
  • Pin It
Yorum: 0
FRAGMAN İZLE
0/10
Filmin analizi için tıklayın »424 kez görüntülendi

Vahşet Gecesi

Bound to Vengeance

Yönetmen: José Manuel Cravioto

Senaryo: Rock Shaink Jr., Keith Kjornes

Oyuncular: Tina Ivlev, Richard Tyson, Bianca Malinowski, Kristoffer Kjornes, Amy Okuda

Tür: KorkuGerilim

Gösterim Tarihi: 21 Ağustos 2018 Salı

Yıl: 2016

Süre: 93 dakika

Eve (Tina Ivlev), Phil (Richard Tyson) adında hasta ruhlu bir adam tarafından kaçırılıp bir bodruma kapatılmış, defalarca tecavüze maruz kalmış bir genç kadındır. Günün birinde yaptığı planın işe yaramasıyla Phil in elinden kurtulmayı başarır. Issız bir yerde tutulduğunu anlayan Eve, oradan bir karavanla kaçmak üzereyken karavanda kendisi gibi kaçırıldıklarını sandığı başka kadınların fotoğraflarını ve evlerinin anahtarlarını bulur. Onları da kurtarabilmek için tutuldukları yerleri bilen tek kişi olan Phil i zorla yanına alarak yola çıkar. Ancak yaralı Phil, Eve e sadece kendisini öldürmemesi ve hastaneye götürmesi koşuluyla yardımcı olmayı kabul etmiştir. Eve o gece boyunca, daha öncesinde aklına bile getiremeyeceği gerçeklerle karşılaşacaktır.

Filmin yönetmenliğini José Manuel Cravioto yaparken oyuncu kadrosunda Tina Ivlev, Richard Tyson, Bianca Malinowski, Kristoffer Kjornes, Amy Okuda gibi isimler rol alıyor.

Yorum Yazın
AramaAra
Filme Göre AramaAra
Salona Göre AramaAra
Türe Göre AramaAra
Joaquin Phoenix'in en sevdiğiniz filmi hangisi?
oy versonuçlar
tüm anketler için tıklayın »
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.