Sinema
  • Pin It
Yorum: 0
FRAGMAN İZLE
0/10
Filmin analizi için tıklayın »291 kez görüntülendi

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu

Yönetmen: Günay Köker

Senaryo: Mehmet Barış Günger

Oyuncular: Seda Güven, Ali Uyandıran, Anıl İlter, Balım Gaye Bayrak, Şahan Yıldırım

Seslendirenler: Suzan Acun, Pelin Gülmez, Yasemin Yeşil

Tür: Animasyon

Gösterim Tarihi: 12 Mayıs 2017 Cuma

Yıl: 2016

Süre: 78 dakika

Günün birinde bir profesör birbirinden farklı güçlere sahip 3 tane çok akıllı oyuncak yapar. Bunlar Nane, Limon ve Biber dir. Üç 3 oyuncağın da birbirinden farklı ve doğaüstü yetenekleri vardır. Ancak günün birinde Nane nin zaman makinesi özelliği bozulur ve Profesör le Biber zamanın içinde kaybolurlar. Onları kurtarıp günümüze geri getirmek Nane ve Limon un ellerindedir. Nane ile Limon un güçleri tükenip, sonsuza dek kapanmadan önce onları kurtarabilmek için yardım almaları şarttır. Bunun için de yeni arkadaşları Kaan ve Meryem den yardım isterler. Profesör ‘ün kızı Evren in de dahil olmasıyla eğlenceli kurtarma operasyonu başlar.

Filmin yönetmenliğini Günay Köker yaparken oyuncu kadrosunda Seda Güven, Ali Uyandıran, Anıl İlter, Balım Gaye Bayrak, Şahan Yıldırım gibi isimler rol alırken seslendirenler arasında Suzan Acun, Pelin Gülmez, Yasemin Yeşil gibi isimler var.

Yorum Yazın
AramaAra
Filme Göre AramaAra
Salona Göre AramaAra
Türe Göre AramaAra
Joaquin Phoenix'in en sevdiğiniz filmi hangisi?
oy versonuçlar
tüm anketler için tıklayın »
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.