Sinema
  • Pin It
Yorum: 0
FRAGMAN İZLE
0/10
Filmin analizi için tıklayın »537 kez görüntülendi

Kurtlar Vadisi Vatan

Kurtlar Vadisi Vatan

Yönetmen: Serdar Akar

Senaryo: Cahit Kayaoğlu, Ali Alper Erze, Necati Şaşmaz

Oyuncular: Necati Şaşmaz, Sinem Öztürk Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Ertuğrul Şakar, Nezih Işitan, Yücel Erten, Tuncay Beyazıt

Tür: AksiyonGerilim

Müzik: Gökhan Kırdar

Gösterim Tarihi: 29 Eylül 2017 Cuma

Yıl: 2017

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz…
Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerdeki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.
Filmin başrolünde Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz yer alırken, oyuncu kadrosunda ise Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Nezih Işıtan bulunuyor. Pana Film’in yapımcılığında Kurtlar Vadisi Vatan filminin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.

Yorum Yazın
AramaAra
Filme Göre AramaAra
Salona Göre AramaAra
Türe Göre AramaAra
Joaquin Phoenix'in en sevdiğiniz filmi hangisi?
oy versonuçlar
tüm anketler için tıklayın »
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.