Sinema
  • Pin It
Yorum: 0
FRAGMAN İZLE
0/10
Filmin analizi için tıklayın »211 kez görüntülendi

Küçük Adamlar

Little Men

Yönetmen: Ira Sachs

Senaryo: Ira Sachs, Mauricio Zacharias

Oyuncular: Greg Kinnear, Paulina Garcia, Michael Barbieri, Theo Taplitz, Jennifer Ehle

Tür: Dram

Gösterim Tarihi: 12 Mayıs 2017 Cuma

Yıl: 2016

Süre: 85 dakika

Aktörlük yapan Brian Jardine (Greg Kinnear), babasının ölümünün ardından miras kalan eve yerleşmek üzere eşi ve oğlu Jake ile Brooklyn den Manhattan a gelir. 2 katlı evin giriş katında kiracı olarak terzi dükkanı işleten Leonor Calvelli nin (Paulina Garcia) de Tony adında Jake ile yaşıt bir oğlu vardır. Sessiz, çekingen ve resimde çok yetenekli Jake ile cesur ve aktörlük hayalleri kuran Tony, kısa süre çok iyi arkadaş olurlar. Ancak Brian ın işleri çok kötü gitmektedir ve maddi sıkıntı yaşayan yeni ev sahipleri, bölgedeki standardın çok altında kira ödeyen Leonor un kirasına zam yapmaya karar verir. Bu durum iki aile arasındaki bir gerginlik yarattığı gibi, Jake ve Tony nin arkadaşlığına da kaçınılmaz olarak etki edecektir.

Filmin yönetmenliğini Ira Sachs yaparken oyuncu kadrosunda Greg Kinnear, Paulina Garcia, Michael Barbieri, Theo Taplitz, Jennifer Ehle gibi isimler rol alıyor.

Yorum Yazın
AramaAra
Filme Göre AramaAra
Salona Göre AramaAra
Türe Göre AramaAra
Joaquin Phoenix'in en sevdiğiniz filmi hangisi?
oy versonuçlar
tüm anketler için tıklayın »
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.