Sinema
  • Pin It
Yorum: 0
FRAGMAN İZLE
0/10
Filmin analizi için tıklayın »594 kez görüntülendi

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV

Kingsglaive: Final Fantasy XV

Yönetmen: Takeshi Nozue

Senaryo: Takashi Hasegawa

Seslendirenler: Sean Bean, Lena Headey, Aaron Paul, Ayumi Fujimura, Adrian Bouchet

Tür: AnimasyonMaceraDramBilim KurguFantastik

Gösterim Tarihi: 01 Ocak 2100 Cuma

Yıl: 2016

Süre: 110 dakika

Eos, bir zamanlar sihirli kristallere sahip olmuş ulusların sınırlara saygı duyarak birlikte yaşadığı bir gezegen olagelmiştir. Ancak zamanla bu kristaller ortadan yokolmuş, sadece Lucis ulusu, kristalini saklamayı başarmıştır. Bu kristalin gücü sayesinde işgalcilerden kendilerini korumayı başarmışlardır. Ancak son yıllarda müthiş bir silahlı güç oluşturan ve yayılmacı politikalar güden Niflheim, diğer ülkeleri teker teker topraklarına katmış ve gözlerini Lucis e dikmiştir. Niflheim ile şartları çok ağır bir ateşkes imzalamak zorunda kalan ve başkent Insomnia dışında tüm topraklarını kaybeden ülkenin kaderi o andan itibaren, Kingsglaive adıyla bilinen çok özel bir orduya ve bu ordunun seçkin askeri Nyx Ulric e bağlıdır.

Filmin yönetmenliğini Takeshi Nozue yaparken seslendirenler arasında Sean Bean, Lena Headey, Aaron Paul, Ayumi Fujimura, Adrian Bouchet gibi isimler var.

Yorum Yazın
AramaAra
Filme Göre AramaAra
Salona Göre AramaAra
Türe Göre AramaAra
Joaquin Phoenix'in en sevdiğiniz filmi hangisi?
oy versonuçlar
tüm anketler için tıklayın »
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.